Шановний споживачу!

     Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

     Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

 

читати далі

   За даними районного центру зайнятості кількість зареєстрованих безробітних  за січень-вересень 2015 р.на кінець періоду складала 876осіб;

99,8 у % до січня-вересня 2014 р.Потреба роботодавців у працівниках для заміщення вільних робочих місць ( вакантних посад) на кінець періоду 1 особа;11,1 %проти січня-вересня 2014 р.Навантаженя зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче  місце ( вакантну посаду) на кінець періоду 876 осіб проти 893,9 осіб  у січні-вересні 2014 р.Працевлаштовано зареєстрованих безробітних у звітному періоді 1429 осіб.Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних всього за січень-вересень 2015 р.47,7 %.Середня тривалість зареєстрованого безробіття на кінець періоду 4 місяці.

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      20 липня відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Олега Недогоди з членами президії Спілки сільськогосподарських товаровиробників.

      Учасники зібрання обговорили важливі питання життєдіяльності аграріїв району,проблеми, які потребують вирішення. Серед них проблеми, які виникають  при продовженні укладання договорів на оренду земельних ділянок державної власності (під господарські двори). Аграріям доведено перелік документів для укладання  договорів. Поза увагою не залишилося і  питання підвищення заробітної плати  працівникам сільськогосподарської галузі. Також попередньо обговорили відсоткові ставки за земельні  частки (паї).

      Керівник апарату  райдержадміністрації Галина Темченко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

      Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

      Комісія розглянула заяви, пов’язані із захистом прав та інтересів дітей, а саме щодонезадовільних умов проживання та виховання неповнолітніх дітей, щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини, взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розглянутих питань комісія прийняла відповідні рішення.

      У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, основною метою якого є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків, хлопчиків і дівчаток, які постраждали від цього злочину.

      05 липня 2018 року Мінсоцполітики проведено чергове засідання міжвідомчої робочої групи з протидії торгівлі людьми  з метою підготовки до проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

читати далі

     Голова  райдержадміністрації Олег Недогода провів засідання комісії  з питань забезпечення сплати платежів до бюджетів та відрахувань до пенсійного фонду, протидії корупції , детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення за участю керівників  сільськогосподарських підприємств району , представників ДФС, Пенсійного фонду,  Центру зайнятості   та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

      Голова райдержадміністрації озвучив повістку денну засідання та проаналізував інформацію Уманської  ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області  щодо рівня середньої заробітної плати по сільськогосподарській галузі у районі, що стало основним питанням  засідання. Також зазначив, що одним із завдань  є легалізація трудових відносин та детінізації доходів в агросекторі.

читати далі

      Президент Петро Порошенко наголошує на важливості поглиблення інтеграції України з Європейським Союзом та Північноатлантичним Альянсом. Під час відвідування багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2018» в ході робочої поїздки до Одеси, Глава держави нагадав про свою нещодавню участь в роботі брюссельського саміту НАТО. «Впевнений в тому, що підсумкові документи Саміту нам допомагають ще більше розвинути взаємодію з нашими партнерами, реформувати Збройні Сили України, реформувати Військово-Морські Сили України, змінити їх для побудови на базі стандартів НАТО», - підкреслив він.

читати далі

      16 липня  2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олег Недогода  за участю керівника апарату райдержадміністрації Галини Темченко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій.

      В ході наради  було заслухано звіти про проведену роботу за тиждень  та поставлено завдання на наступний робочий тиждень. Розглядалися питання щодо наповнення бюджету,сплати податків, виплати заробітної плати та підготовка до опалювального сезону закладів соціальної сфери.

      Голова райдержадміністрації підвів підсумки наради, визначив конкретні завдання посадовцям.

Шановні бухгалтери!

         16 липня по всій країні відзначається Ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

     Ваша робота надзвичайно важлива, відповідальна і копітка. Вона вимагає спеціальних знань, досвіду, особливої уваги, вміння швидко орієнтуватися у мінливому законодавстві. Від Вашого професіоналізму і сумлінного ставлення до роботи залежить і своєчасна та повна сплата податків.

      Переконаний, що Ваш  досвід, високі моральні якості та наполегливість сприятимуть подальшому впровадженню високих стандартів бухгалтерської справи, забезпечать ефективне та раціональне використання державних коштів.

      Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо розвитку та процвітання Монастирищини.

З повагою

Голова райдержадміністрації                 О.Недогода

      Голова районної державної адміністрації Олег Недогода взяв участь у роботі позачергової 27 сесії Монастирищенської районної ради 7 скликання.

     Депутати розглянули питання про заходи з реорганізації районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, з якого доповідала головний лікар ПМСД Людмила Редванська, про  внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якого доповідав тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий. Після проведеного обговорення депутати одноголосно затвердили запропоновані зміни.

читати далі

      «Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції. Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу», – наголосив Президент Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

      «Ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність Альянсу з Україною», – підкреслив Петро Порошенко.

      «Ми і надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу», – наголосив Президент.

читати далі

      Сьогодні у приміщенні Монастирищенського відділення державної податкової інспекції відбулася робоча нарада за участі голови районної державної адміністрації О.Недогоди, начальника відділення С.Головченка, працівників податкової інспекції та фінансового управління райдержадміністрації по питанню виконання планових показників та збільшення надходжень до місцевих бюджетів району протягом ІІ півріччя 2018 року. Адже, від наповнення бюджетів усіх рівнів залежить стан функціонування бюджетних установ та забезпечення соціальних виплат  жителям нашого району. У ході наради був проведений детальний аналіз виконання дохідної частини у розрізі податків та платників, проаналізовано розмір середньої заробітної плати та   намічено подальші шляхи збільшення надходжень.

       За результатами зустрічі з метою вирішення піднятих питань були дані  доручення фінансовому управлінню райдержадміністрації та заплановано чергове засідання комісії з питань забезпечення сплати платежів до бюджету та легалізації заробітної плати.

      11 липня 2018 року відбулось спільне засідання комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності і президії Монастирищенської районної ради.

      Про заходи з реорганізації районного Центру первинної медико – санітарної допомоги інформувала головний лікар КЗПМСД Людмила Редванська .

      Олег Кошовий, т.в.о. начальника фінансового управління РДА, доповідав з питання про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII«Про районний бюджет на 2018 рік».

читати далі

Вы здесь: Home Новини району