Шановний споживачу!

     Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

     Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

 

читати далі

   За даними районного центру зайнятості кількість зареєстрованих безробітних  за січень-вересень 2015 р.на кінець періоду складала 876осіб;

99,8 у % до січня-вересня 2014 р.Потреба роботодавців у працівниках для заміщення вільних робочих місць ( вакантних посад) на кінець періоду 1 особа;11,1 %проти січня-вересня 2014 р.Навантаженя зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче  місце ( вакантну посаду) на кінець періоду 876 осіб проти 893,9 осіб  у січні-вересні 2014 р.Працевлаштовано зареєстрованих безробітних у звітному періоді 1429 осіб.Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних всього за січень-вересень 2015 р.47,7 %.Середня тривалість зареєстрованого безробіття на кінець періоду 4 місяці.

      20 квітня 2018 року проведено пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання. Відкрив і вів його голова обласної ради Олександр Вельбівець. 

      Депутатам від фракцій політичних сил і позафракційних було надано час, передбачений регламентом, для заяв, запитів і звернень. Окремі із них було запропоновано включити до порядку денного сесії.     

      Серед них – звернення депутатів Черкаської обласної ради до в. о. голови Фонду державного майна України Трубарова В.М. щодо підтримки затвердження проектів мирових та ПАТ "Черкасиобленерго", угод між ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот», яке розглянули першим.

читати далі

      З приходом весни вже традиційно проходять дні благоустрою, метою яких є збереження і охорона навколишнього природного середовища, відновлення належної чистоти і порядку на території району для життєдіяльності людей.

      З нагоди відзначення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» працівники райдержадміністрації  20 квітня взяли участь у прибиранні прилеглої території.

читати далі

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у мітингу з нагоди відкриття  пам’ятного знаку  жертвам Голокосту, подякував за сприяння у відкритті та облаштуванні пам’ятника, виразив надію про те, що молодь зберігатиме в серцях страшні сторінки історії свого краю.

      Пам’ятний знак встановлено за ініціативи Долинківської сільської ради, сприяння Фонду «Християни за Ізраїль».

      В роки Другої світової війни  фашисти розстріляли 12 підлітків – євреїв із Цибулева, які працювали в Долинці. На місці розстрілу, в селі Яцковиця і встановлено пам’ятний знак.

читати далі

      Президент Петро Порошенко наголошує на важливості збереження життя військових, бо, на жаль, Україна втрачає українських героїв.

      «Саме тому так важливо для нас розвивати співробітництво з нашими партнерами, укріплювати нашу армію, давати нове оснащення. Сьогодні пішли перші антиснайперські комплекси, які є дуже сучасними, дуже далекобійними. Як тільки вони дізналися, що в тих районах – біля Авдіївки, Широкиного – розміщуються ці комплекси, одразу ж інтенсивність снайперського вогню була значно менша», – розповів Глава держави під час робочої поїздки до Львівської області.

читати далі

      Посольство Великої Британії в Києві оголошує конкурс проектів на підтримку місцевих ініціатив та прав людини та запрошує до участі організації громадянського суспільства спільно з державними органами з усіх регіонів України. 

      Реалізація проектів в рамках цієї Програми розпочнеться з 1 червня 2018 року та закінчитися 15 березня 2019 року.

      Кінцевий термін подання заявок – до 17:00 (за київським часом) 1 травня 2018 року.

читати далі

Вы здесь: Home Новини району