Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Країна знань простягається так далеко, що годі побачити її межі. Лише півоберта чарівного ключика – і безкінечний світ цікавого розкривається перед тобою. Таким ключиком є КНИГА! Книга сприяє розширенню світогляду дитини, всебічному, гармонійному розвитку маленького школяра.

читати далі

      24 лютого під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука проведено позачергове засідання районної комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з порядком денним: «Про ситуацію в районі, яка склалася внаслідок проходження атмосферного циклону в вигляді  поривів вітру».     

читати далі

      Днями в актовій залі музичної школи відбувся  ІІІ районний дитячий конкурс української народної пісні «Чисте джерело». Більше ста учасників з 12 – ти загальноосвітніх шкіл району прийняли участь у фестивалі – конкурсі. Діти змагалися в чотирьох номінаціях:

Ø  спів української народної пісні без супроводу (acappella);

Ø  спів під фонограму;

Ø  спів під супровід музичного інструменту;

Ø  ансамблі.

читати далі

     Черкаська обласна адміністрація надіслала пропозиції щодо змін до перспективного плану формування територій громад до Кабміну. 

Згідно із планом в області буде сформовано 67 громад.

– Спільно із Департаментом регіонального розвитку та профільним заступником Романом Карманніком ми провели сотні зустрічей із жителями, виїздили в громади. Проект перспективного плану – це не лише про території, це про людей, які живуть на цих територіях. Звичайно, знайти ідеальний варіант абсолютно для всіх – це утопія. Тому намагалися врахувати інтереси більшості. Формування плану – це не про політику та амбіції, це про якість життя, доступність послуг, розвиток і перспективу, – зауважив Роман Боднар.

читати далі

      «Яскраво, красиво, натхненно творчі несем надбання» під такою назвою 22 лютого відбувся обласний огляд-конкурс драматичних колективів та театрів малих форм.

      Монастирищину на конкурсі представляв народний аматорськийдраматичний колектив «Чумацький шлях»Монастирищенського районного центру культури та дозвілля (керівник Любов Гринь) з уривком  музичної комедія Михайла Старицького за мотивами повісті Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок».

читати далі

      Незабаром уродженець Монастирищини Олексій Іванович Покотило святкуватиме свій ювілей.

      Олексій Покотило народився 25 лютого 1960 року в селі Коритня на Черкащині.

Освіта

На початку Олексій Покотило навчався у Вільнюському вищому командному училищі радіоелектроніки протиповітряної оборони, яке успішно закінчив у 1981 році. Потім вступив до Військово-повітряної академії ім. Ю.Гагаріна. У 2002 році став випускником Національної академії оборони України. У 2012-му захистив кандидатську дисертацію, отримавши науковий ступінь кандидата історичних наук.

читати далі

      Щодня працівники Монастирищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють кропітку та відповідальну роботу з надання соціальних послуг тим, хто їх найбільше потребує.

      На практиці доводиться стикатися з безліччю життєвих ситуацій, в яких люди, що опинилися віч на віч з власною кризою, потребують консультації кваліфікованого спеціаліста із соціальної роботи та матеріальної підтримки.

читати далі

      Президент України Володимир Зеленський утворив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров’я та затвердив її склад.

      Відповідний указ № 55/2020 Глава держави підписав 21 лютого.

читати далі

З родинного гнізда, немов пташа

Ти полетиш, де світу далечизна,

Та в рідній мові буде вся душа

І вся твоя дорога, вся Вітчизна.

У просторах, яким немає меж,

Не загубишся, як на вітрах полова.

Моря перелетиш і не впадеш,

Допоки в серці буде рідна мова.

Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. В цей день всі народи Землі відзначають День рідної мови.

читати далі

      Днями з метою попередження виникнення непередбачуваних подій, які можуть негативно позначитися на житті та здоров’ї дітей, працівниками Монастирищенського РЦСССДМ було проведено обстеження сімей, які проживають на території Монастирищенського району та перебувають на обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

читати далі

      У шосту річницю розстрілу Небесної Сотні Президент Володимир Зеленський зустрівся з рідними тих, хто загинув під час трагічних подій 20 лютого 2014 року в центрі Києва.

      Глава держави подякував присутнім за можливість поспілкуватися. Він запевнив, що розслідування справ Майдану триває, і винні у злочинах будуть покарані.

читати далі

 Моя чарівна, дивна мова,

 Хто перелічить ній слова?

 Вана прекрасна і казкова,

 Весела, щедра і жива.

             Щороку 21 лютого народи нашої планети святкують День рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.

читати далі

      20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Сьогодні вони дивляться на нас з небес і думають – не дайте злу перемогти. Тому ми не маємо морального права здаватися, не маємо марального права не боротися, адже нам сам Бог велів захищати свою Батьківщину.

читати далі

Ви тут: Home Новини району