Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Президент Петро Порошенко на Черкащині взяв участь у подячному молебні з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

      Молебень провів Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

      Глава держави наголосив: «Автокефалія Православної Церкви України стала можливою, бо ми дуже добре вивчили уроки сторічної давнини.

читати далі

      У рамках робочої поїздки до Черкаської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті пам’ятника першому Митрополиту Української Автокефальної Православної Церкви Василю Липківському.

      Звертаючись до жителів Черкас, які прийшли на урочисту подію, Глава держави нагадав присутнім, що їх земляк був не просто Митрополитом, а справжнім патріотом України, якого сучасник назвав «апостолом українського релігійно-національного відродження».

читати далі

Днями  відбулося чергове    засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції,яке провела керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко. В роботі взяли участь Майя Фариба, заступник голови районної ради, Юрій  Заворотній  заступник керівника Центру, голова ГО « Волонтерська група Монастирищини», Петро Орендарчук , начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Євгеній Лозовий , військовий комісар Монастирищенського військового комісаріату,  Ася Піділсна , директор районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,Ірина Стасюк,  начальник Монастирищенського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Володимир Левадський , директор районного центру зайнятості, Леонід Прудиус , голова Монастирищенської районної громадської організації української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леся Крижанівська , заступник головного лікаря  центральної районної лікарні з медичної частини, Людмила  Редванська ,  головний лікар комунального закладу «Монастирищенський центр  первинної медико-санітарної допомоги», Олександр Ванацький, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру у Монастирищенському районі.

читати далі

      17 січня для маленьких мешканців Монастирища Новоміський будинок культури представив казкове дійство – дитячу виставу за мотивами відомої казки Г.-Х.Андерсена «Снігова королева».

      Ця історія розповідає нам про те, як важливо вміти зберегти в своїх серцях щирий, дитячий вогник любові, вірності, чесності і відданості одне одному. Адже лише гаряче серце може подолати усі перешкоди, розвіяти холод, розтопити і запалити серця інших людей.

читати далі

      «До 2019 року готувалися не лише у Кремлі. Готувалися до цього особливого року і ми в Україні. Незважаючи на війну, ми запустили і успішно втілюємо найбільш масштабні та найбільш глибокі зміни і реформи у своїй історії. Ми досягли вагомого прогресу в модернізації економіки та інфраструктури», – сказав Президент Петро Порошенко на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

читати далі

      Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту.

      Медреформа стартувала з первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Кожна людина отримала можливість вільно обрати свого лікаря, якому довіряє, незалежно від свого місця проживання чи прописки, та підписати з ним декларацію на обслуговування. Відповідно бюджетні гроші почали надходити до того медзакладу, де працює лікар, якого обрала людина.

читати далі

      16 січня –Всеукраїнський день пам’яті героїв-«кіборгів», яків січні 2015-го, в найзапекліших боях воювали за Донецький аеропорт.

      Бої за Донецький аеропорт почались 26 травня 2014 року, коли проросійські терористи та чеченські бойовики захопили будівлі аеропорту тоді ще мирного Донецька.

читати далі

      Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області звернув увагу на програму, спрямовану на підвищення енергоефективності.

      Глава держави зауважив, що в 2017 році Україна спожила 14 млрд м3 імпортного газу. За його словами, до цього показники споживання газу досягали позначок і 22 млрд м3, і 30 млрд м3. «14 млрд м– це реальна робота, яка була проведена. В 2018 році знаєте скільки ми спожили? 10 млрд м3», – розповів він.

читати далі

      В Україні стартувала монетизація субсидій. Вона проходитиме у три етапи. Перший розпочався із січня для родин, які звернуться за допомогою вперше, а вже з 1 травня у цей процес увійдуть майже 180 тисяч родин області, що вже отримують субсидію багато років. Про те, як проходитиме процес монетизації на Черкащині розповів директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

читати далі

      З 01 січня 2019 року набули чинності зміни до Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» (далі – Закон) щодо використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв).

      Закон  дає  визначення що таке  нерозподілена  земельна  ділянка  та що є невитребуваною земельною часткою (паєм).

читати далі

      Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Рівненщину наголосив, що зусилля українського народу та героїзм армії викликають повагу і розуміння світу та дозволяють українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України. Мова йде про широкий спектр підтримки, включно з санкціями, допомогою в підготовці фахівців, постачанні зброї, зокрема і протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

читати далі

      13 січня ми святкуємо свято Маланки, а 14 січня свято Василя. У народі ці свята об’єдналися, і тепер або свято Маланки, або старий Новий рік.

      «Щедрий вечір, Добрий вечір, Людям на здоров’я!» - так починалися щедрівки. Саме щедрівки у передноворічну ніч співали діти під вікнами сусідів, коли йшли щедрувати або маланкувати. А ось зранку 14 січня хлопчики (бо тільки вони мали на це право) ходили по хатах і «посівали».

читати далі

Ви тут: Home Новини району