Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Президент Петро Порошенко під час наради на Львівщині повідомив, що сьогодні свій робочий день розпочав із зустрічі з екзархами Вселенського Патріарха Варфоломія та подякував їм за рішення Священного Синоду щодо автокефалії для української помісної православної церкви.

      «Держава і Президент зробили майже все можливе. І ми молимося щоб зараз церковна влада, церковні ієрархи якнайшвидше підготувалися до Собору і це було зроблено», – зазначив Глава держави.

читати далі

      «Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс, мовою котрого я співав… Не бути українцем я не можу так само, як дуб не може переродитись у березу, липа в сосну. Решту своїх сил віддам цілком і безповоротно службі духовним і церковно-релігійним інтересам свого українського народу»…

читати далі

      14 жовтня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.Учасники АТО, за участю голови райдержадміністрації Олега Недогоди, заступника голови районної ради Майї Фариби, заступника міського голови Володимира Храновського, громадськості міста з площі Героїв Майдану урочистою ходою пройшли Соборною вулицею, поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні,  учасникам АТО на території Меморіалу Слави. Далі на території Свято-Миколаївської Церкви всі учасники заходу пройшли до  пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні тазагиблим в АТО, щоб вклонитися та покласти квіти, віддати шану і честь відчайдушним, вольовим, сильним воїнам-захисника, тим, хто віддав своє життя за Україну.

читати далі

      В  Монастирищенському  професійному ліцеї відбулося патріотично-козацьке свято учнівської молоді «Гартуйся та перемагай», приурочене Дню українського козацтва, Покрові Пресвятої Богородиці та Дню захисника України.

      В рамках заходу традиційно  учнівську молодь урочисто приймали до лав козаків «Молодіжної Січі»Монастирищенського полку ім. Івана Богуна Монастирищенського ліцею». Обітницю вірно служити своєму народу давали не тільки юні козаки, а й козачки…

читати далі

Шановні жителі району!

      Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва!

      Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день величного християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці.

      Цей день поєднує справжніх чоловіків – чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не лише за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми вшановуємо пам’ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу та незалежність нашої держави зі зброєю в руках. Цього дня також віддаємо шану героям Революції гідності  та низько вклоняємось перед захисниками України, які виконували та продовжують виконувати свій військовий обов’язок у зоні проведення АТО. Цього дня ми із сумом в серці згадуємо тих патріотів, які відділи своє життя  з свою неньку Україну.

      Дякую  кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресору.

      Бажаю всім миру, міцного здоров’я та щастя. Нехай Мати Божа захистить Україну та українців, і подарує мир і спокій нашій землі!

З повагою

Голова райдержадміністрації           О.Недогода

      Працівники апарату, структурних підрозділів  райдержадміністрації, районної ради, керівники райлікарні, члени районної спілки учасників АТО зібрали добровільні кошти.  на які придбали  подарунки дітям загиблих учасників АТО Романа Бевза,  Петра Кізіма, Віталія Шамрая, мамі Руслана Нищика.

читати далі

      14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято вважається одним із найбільш шанованих в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрови Богородиці з її іконою. І, до речі, саме у цей день козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами. Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої матері, вірили у її силу й урочисто відзначали цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

читати далі

      Днями  голова райдержадміністрації Олег Недогода провів співбесіди з керівниками промислових підприємств.

      Керівники промислових підприємств інформували по наступних питаннях: виробництво промислової продукції у вересні 2018 року та очікуване у жовтні, обсяги реалізованої продукції, освоєння капітальних інвестицій, виробництво інноваційної продукції, фінансовий результат, рівень середньомісячної зарплати, сплата податків та інше.

читати далі

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба взяли участь у військово-патріотичному заході «Час  згадати нашу славу, брате!», присвяченого до Дня захисника України, який відбувся в актовій залі МОЗЗСО"Монастирищенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів" № 5. Захід організований центром військово-патріотичного виховання молоді імені "Героїв АТО".

читати далі

      Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництва районної державної  адміністрації, заступник голови Руслан Терещук  за участю  представників райвійськкомату, провів виїзний прийом громадян у селі Зюбриха.

Для спілкування з  заступником голови звернулися жителі села, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.

читати далі

09.00 -  з площі Героїв Майдану розпочнеться хода Слави.

09.20 - покладання квітів до пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні,  учасникам АТО на території Меморіалу Слави.

10.00 - територія Свято-Миколаївської Церкви:

           - покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО;

- мітинг, нагородження, панахида.

      У переддень свята Покрови, Дня українського козацтва та захисника України працівниками Монастирищенської районної бібліотеки для учнів 10-Б класу спеціалізованої школи №5 була проведена літературна година «У їхніх серцях живе Україна», на якій презентовано книги монастирищенських авторів присвячених патріотичній тематиці.

      Захід було організовано за ініціативи вчителя української мови та літератури Людмили Рудик.

читати далі

      Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації,  11 жовтня  голова  райдержадміністрації Олег Недогода з робочим візитом відвідав с. Шарнопіль.

      Під час поїздки Олег Федорович ознайомився з соціально-економічними аспектами території, інфраструктурою населеного пункту, поспілкувався з представниками трудових колективів та територіальної громади.

читати далі

Вы здесь: Home Новини району