15 червня голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у відкритті обеліску 3-м невідомим воїнам-танкістам, які загинули у січні 1944 року при визволенні району від німецько-фашистських загарбників та пам’ятного знаку бригадному селу Іванчик, яке зникло з мапи району в 1976 році.

      Також у заходах взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, селищний голова Цибулева, голови сіл Зюбрихи, Княжиків, Владиславчика, Шарнополя, жителі села Іванчик.

Виступаючи перед присутніми, Олег Недогода зауважив, що  відкриття обеліску  загиблим танкістам - це щира дань ветеранам Другої світової війни, які самовіддано захищали Вітчизну, визволяли наш район, боролися за мир та спокій на європейському континенті. Він також щиро подякував усім, хто долучився до спорудження пам’ятника.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання,а також поклали до обеліску  квіти.
               Пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття. Проте, саме від нас усіх залежить, щоб залишилася пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю. Бо без пам’яті про минуле немає майбутнього.

               Молімось за душі воїнів, за мир і майбутнє прийдешніх поколінь.

 

 

 

Вы здесь: Home Новини району Без пам’яті про минуле немає майбутнього…