Сьогодні, 16 червня, в ТОВ «ДОЛЦ «Юність», за ініціативи ГО «Монастирищенський вишкільний Центр «Гарт», відбулося урочисте відкриття дитячого військово-патріотичного табору.

      В церемонії відкриття взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник міського голови Володимир Храновський, районний військовий комісар Сергій Дмитренко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Каплун, громадськість.

Олег Федорович у своєму виступі зазначив, що враховуючи сьогоднішні не легкі часи для нашої держави, патріотичне виховання є невід’ємною частиною кожного українця. Даний захід, в котрий раз доводить нам те, що наша молодь є патріотами рідної країни й приймає активну діяльність у подібних заходах. Щоб наших дітей відволікти від сучасних технологій, від мобільних телефонів, щоб вони зрозуміли, хто вони, і як вони живуть потрібно якнайбільше розповідати їм про історію України, спрямовувати на військово-патріотичне виховання. Сьогодні ми повинні прикласти максимум зусиль, щоб достукатися до свідомості наших дітей, переконати їх, що життя - це не лише ігри за комп’ютером, а є ще інше життя - яскраве, наповнене цікавим і пізнавальним.

У військово-патріотичному таборі відпочиватимуть діти віком від 8 до 15 років. Ночуватимуть діти у військових наметах. Страви для харчування готуватимуться та будуть доставлятися у табір за сприяння Монастирищенського професійного ліцею. Впродовж семи днів діти будуть займатися спортом, навчатимуться збирати і розбирати зброю, гратимуть у страйкбол, навчатимуться надавати першу медичну допомогу, а також здійснять туристичний похід.  

 

Вы здесь: Home Новини району Відбулося урочисте відкриття дитячого військово-патріотичного табору