У кожної людини, тим більше дитини є своя мрія, побажання, особливо  це стає актуальним  в новорічно-різдвяні свята. Діти усієї землі  чекають  на диво, що їм неодмінно до новорічної ялинки Дід Мороз принесе подарунки.

         Нажаль, не в кожну оселю, в силу різних  обставин  може  завітати такий  омріяний  Дідусь.  Саме  тому  районний  центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за ініціативи волонтерів Корпусу Миру Крістіни та Джеймесона  Еш,  які уже два роки поспіль  самовіддано працюють у нашому районі, оголошують акцію «ДЕРЕВО АНГЕЛІВ».

          Пропонуємо усім небайдужим  долучитися до акції ,  яка успішно діє із 1979 року у Сполучених Штатах Америки та підтримується  по всьому світу.

          У нашому районі також є дітки із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і  мріють про новорічний  подарунок, але можливо його й не отримають.              

         Пропонуємо Вам придбати  для обраної дитини подарунок, який ви вважаєте, що цій дитині буде приємно отримати  від Дідуся Мороза (це можуть бути цукерки, іграшки, одяг, засоби гігієни тощо).  Для цього завітайте в  ТГ «Майстер» магазин «Піраміда», за адресою  вул. Соборна 118Д  або в  ОРЦ « Лідер» за адресою м.Монастирище, вул. Соборна 118  

із 19 грудня по 14 січня, де розміщена новорічна ялинка, яка на цей Новий рік перетвориться на «ДЕРЕВО АНГЕЛІВ».

          На цій ялинці  прикріплені  маленькі  фігурки «ангелочків»,  де  зазначена  мінімальна інформація про дитину, яка чекає на подарунок. Кожен «ангелок» має певний номер , який відповідає конкретній дитині. Знявши  із ялинки номерок із «Ангелом»  прикріпіть до подарунка, його ви можете залишити під ялинкою,  або  передати  до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. По завершенню акції всі зібрані подарунки будуть передані дітям.

         Не  будьте  байдужими,  поділіться  із  малюком,  нехай  і для нього настане  справжній  Новий рік  та  Різдво Христове.

         Бажаємо  усім  щасливого  наступаючого  Нового  року.  Дякуємо тим, хто зможе долучитися до даної  акції.

          Детальніша інформація в РЦСССДМ  за номером телефону (04746) 2-35-94, 0679267009, 0968652304, або  за  адресою  м.Монастирище,  вул. Жовтнева, 8 (Приміщення районної центральної бібліотеки).

Ви тут: Home Новини району УВАГА АКЦІЯ!!! "Дерево Ангелів"