20 грудня голова райдержадміністрації  Олег Недогода провів нараду  за участю  начальника  Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ Сергія Головченка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та запрошених керівників сільськогосподарських підприємств району: ПРАТ «Райз-Максимко», ФГ «Ладіс», ТОВ «Агровет Атлантик Терра», ТОВ «Агровет Терра», ФГ «Лани України», ФГ «Вікторія», СТОВ «Степ» та інші.

         На нараді розглянуто питання  щодо сплати до  бюджету податку на доходи фізичних осіб,  в тому числі з орендної плати за земельні (частки) паї, який є основним джерелом  формування районного бюджету. Даний податок на 98 % формує фінансовий ресурс районного бюджету. Керівники пообіцяли провести відповідні розрахунки до завершення  поточного року.  

         На завершення Олег Недогода подякував  усім присутнім за участь у нараді та закликав  з розумінням  віднестись до вирішення проблемних питань, забезпечити  розрахунки із бюджетом по сплаті ПДФО з метою  своєчасного проведення фінансування бюджетних установ та завершення бюджетного  2017 року.

Ви тут: Home Новини району Розрахунки з бюджетом по сплаті ПДФО – на особистому контролі голови райдержадміністрації