21 грудня голова районної державної адміністрації Олег Недогода взяв участь  у засіданні чергової двадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

      У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак,  голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.  

       До порядку денного вісімнадцятої сесії було включено 31 питання.  У роботі сесії районної ради взяли участь 23  депутати.

   Затвердивши порядок денний сесії, депутати прийняли низку районних програм, а саме: програму економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2018 рік, програму зайнятості населення на 2018-2020 роки, районну програму зайнятості населення на 2018-2020 роки, районну програму національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, підготовки молоді до військової служби на 2018-2020 роки, програму підтримки місцевого самоврядування в районі на 2018-2020 роки, районну програму «Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району на 2018-2020 роки», а також внесли зміни до районного бюджету на 2017 року.

  Далі депутати перейшли до розгляду питання про районний бюджет на 2018 рік, визначивши доходи районного бюджету у сумі  324 875 460 грн., в тому числі, доходи загального фонду  районного бюджету - 322 622 806 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету - 2 252 654 грн.;  видатки районного бюджету у сумі 324 875 460  грн., в тому числі, видатки загального фонду районного бюджету -  322 622 806 грн.,  видатки спеціального фонду районного бюджету - 2 252 654 грн.

    Жваве обговорення серед депутатів викликало питання доцільності надання міському бюджету субвенції з районного бюджету на наступний рік.

    Після проведеного обговорення депутати переважною більшістю голосів прийняли рішення про затвердження районного бюджету на 2018 рік без надання субвенції міському бюджету на утримання закладів дошкільної освіти, так як дані заклади заплановано утримувати за рахунок районного бюджету.

   Сесія районної ради погодила структуру і чисельність установ і закладів району на 2018 рік, зокрема, освіти, культури, охорони здоров’я, а також затвердила штатні розписи комунальних підприємств: спеціалізованого лісогосподарського підприємства, видавничо-поліграфічного підприємства «Мрія», територіального центру соціального обслуговування та виконавчого апарату районної ради.

   У ході сесії депутати погодили ціни на лісопродукцію на І квартал 2018 року, затвердили нову редакцію статуту Монастирищенського районного будинку культури та передавальний акт Аврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради, технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, а також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності.

    Після завершення роботи сесії голова районної ради та голова райдержадміністрації провели робочу нараду з сільськими головами.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації взяв участь у ХХ сесії районної ради