Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

      Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства.

      Сьогодні, з нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика, в актовій  залі Монастирищенського РЕМу працівників енергетичної галузі, за дорученням голови райдержадміністрації, з професійним святом привітав заступник голови Руслан Терещук.

      Звертаючись до енергетиків Руслан Миколайович висловив їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами державної влади і побажав всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків, та вручив грамоти райдержадміністрації.

      За високий професіоналізм та професійну майстерність, значний особистий трудовий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята Почесною грамотою райдержадміністрації нагороджено Вадима  Дем’янчука, електрослюсара,  Валентина Загнітко, водія, Дмитра  Кибалюка,   електромонтера, Олександра  Мороза , водія автотранспортних засобів Монастирищенського РЕМу  ПАТ «Черкасиобленерго».

Ви тут: Home Новини району Вітали енергетиків Монастирищини з професійним святом