Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.

      Днями Монастирищенським районним центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця району ФОП Сергія Борисенко (магазин «Башмачок»).


         У ході зустрічі присутні ознайомилися із історією становлення підприємницької діяльності Сергія. Після закінчення школи та проходження служби в Збройних Силах України Сергій допомогав вести бізнес своїй мамі,  Ганні Братко.  Саме за її порадою вирішив відкрити власну справу. Спочатку разом з дружиною відкрили магазин по продажу дитячого одягу «Кроха» а згодом відкрили ще один магазин по продажу дитячого взуття  «Башмачок». В даних магазинах дуже широкий асортимент для маленьких клієнтів.

Під час проведення презентації ФОП Сергій Борисенко розповів учасникам заходу про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, які здійснюються в межах чинного законодавства. Також наголосив про можливість стажування для безробітних з подальшим працевлаштуванням за професією: продавець непродовольчих товарів.

В заході взяло участь 11 безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, ФОП Сергій Борисенко, працівники центру зайнятості. 

Вы здесь: Home Новини району Презентовано магазин «Башмачок»