Напередодні новорічних свят на сцені районного будинку культури відбулося казкове дійство за мотивами відомої казки братів Грімм «Бременські музиканти»  - мюзикл «Бремен» - ШОУ.

      Режисерська група у складі Марини Демчук, Надія Базиленко, Оксани Кудин, звукооператора Дмитра Гамерського та колективів:  хореографічного дитячого «Планета KIDS» (керівник М.Демчук), хореографічного «Монастирищанка», театру-студії «Артист» (керівник О.Кудин), театру пародій «Колорит» (керівник Н.Базиленко), народного драматичного та хореографічного колективу міського будинку культури  - всього 160 учасників,  дали дві благодійні вистави. Зібрано 4 890 грн та подаровано позитивний настрій на всі свята!

Велика подяка всім: організаторам – за чудовий, феєричний сценарій, акторам – за талант і наполегливість, батькам за терпіння і фінансову допомогу у пошиті казкових костюмів, спонсорам за вагомий вклад у розвиток культури нашого району. А солодкі подарунки всім учасникам свята  приготували голова райдержадміністрації Олег Недогода та голова районної ради Микола Орендарчук.

Ви тут: Home Новини району Ось!.. нарешті здійснилося! – мюзикл «Бремен –шоу» на сцені районного будинку культури