Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати,  вивчати його історію, мову, культуру, традиції, знати видатних людей. У зв’язку з цим одним із складових пріоритетного напрямку патріотичного виховання молоді в бібліотеці є краєзнавча робота.

      Багаті традиції має барвиста, розмаїта народно-поетичної творчості  митців нашого краю. В прозі, поезії, історичних переказах і розвідках, збереженні фольклорних джерел розкривається і втілюється душа народу, що сприяє вихованню у молоді дбайливого ставлення до культурної спадщини свого народу.

На літературно-краєзнавчому альманасі «З любов’ю до рідного краю», який був проведений для учнів 11-х класів МНВК «Ерудит», молодь познайомили з найбільш виразними письменниками різних поколінь, різних стилів на літературній ниві Черкащини та Монастирищи. Бібліотекар районної бібліотеки презентувала молоді книги черкащан Сергія Носаня, Миколи Негоди, Людмили Тараненко та монастирищенських авторів: Олександра Петриченка, Федора Бойка, Ольги Лаврик, Зінаїди Луценко та інших. У кожного з них свій шлях в поезію, прозу, публіцистику, але всім їм дала натхнення і творчу наснагу рідна земля. Літературно-краєзнавчі години – це  велика патріотична справа, важливий засіб успішної популяризації і вивчення всього багатства письменства краю.

Ви тут: Home Новини району З любов’ю до рідного краю