Рішенням Черкаської обласної ради від 01.03.2019 № 29-33/VII передбачено субвенцію з обласного бюджету  районному бюджету в обсязі 404,472 тис. грн. на «Забезпечення вилучення, утилізації, знищення та знешкодження невідомих, непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (відходів пестицидів) на території Монастирищенського району». За даними обласної інвентаризації місць зберігання та обсягів накопичення невідомих, непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, станом на 01.01.2019 на території Княжекриницької сільської ради зберігається 8,812 тонн таких відходів.       

         З метою ефективного, результативного та цільового використання бюджетних коштів  днями під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Недогоди за участі сільського голови та спеціаліста бухгалтерського обліку с. Княжа Криниця, начальника управління Державної казначейської служби у районі, начальника районного сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій, працівників відділу агропромислового розвитку, фінансового управління, районної державної адміністрації   проведено  детальне обговорення шляхів подальшого освоєння вищевказаних коштів.

      Обов’язковою умовою використання даних коштів є забезпечення  співфінансування з місцевого бюджету в сумі 44,94 тис. грн., яке передбачено  рішенням сесії Княжекриницької сільської ради від 27.03.2019 № 30-1/VII.  Розрахунок загальної вартості фінансування робіт з вивезення відходів пестицидів (449, 412 тис. грн.) визначався з урахуванням ціни їх знешкодження у сумі 51,0 тис. грн. за тонну.

     Голова райдержадміністрації  ознайомив присутніх з листом обласної державної адміністрації від 3.05.2019 «Про фінансування робіт з вивезення відходів пестицидів» та обов’язковими умовами до суб’єктів господарювання, які можуть займатися вищевказаними роботами.

     За результатам наради вирішено відповідно до діючого законодавства у терміновому порядку Княжекриницькій сільській раді розпочати тендерні процедури, а всім присутнім дано доручення в межах повноважень взяти активну участь у організації та координації роботи для якнайшвидшого освоєння коштів та вивезення відходів з території району.    

Ви тут: Home Новини району Робоча нарада у керівника району