Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство

Наказ Мінрегіону № 78 від 22.03.2019 року

Тема 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.

Це можуть бути практики:

 •   сприяння нарощенню податкової бази, збільшення доходів місцевого бюджету регіону/району/громади;
 •   створення індустріального парку, бізнес-інкубатора, центру підтримки бізнесу;
 •   інвентаризація землі, створення реєстру, робота з власниками (користувачами) земельних ділянок;
 •   налагодження обміну інформацією з ДПА щодо платників податків;
 •   запровадження планомірної роботи з платниками податків;

  ефективна політика щодо ставок та пільг по платі за землю та інших місцевих податків і зборів.

Тема 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад

Приклади практик:

 •   проекти розвитку, засновані на особливостях територій та їхній унікальності (звичаї, обряди, кухня, ремесла, природа, історія, люди);
 •   креативна економіка, локальні бренди;
 •   фестивалі, виставки, ярмарки;
 •   туристичні маршрути та об’єкти.

Тема 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку

Приклади таких практик:

 •   молодіжні ради при ОМС;
 •   творчі майстерні, громадські простори;
 •   курси з підприємництва для школярів, молоді;
 •   молодіжні бізнес-ініціативи;
 •   інші молодіжні формати участі у місцевих справах

Звертаємо увагу: у 2019 році прийом заявок триватиме до 9 серпня.

Відзначення переможців відбудеться в жовтні.

Нагадаємо, що протягом 2014 – 2018 років кращими визнано 142 практики.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»

Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/

     У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з експертами німецької програми GIZ«Готові до співпраці з Німеччиною» буде проведено Бізнес-майстерню «Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном», на якій учасники дізнаються:

$1-         Як знайти собі бізнес-партнера в Німеччині?

$1-         Як підготувати цікаву бізнес-пропозицію?

$1-         Як ефективно вести переговори з бізнес-партнерами?

$1-         Як потрапити на безкоштовні бізнес-сесії в Німеччині?

$1-         Як трансформувати свій бізнес в умовах економіки 4.0?

     Також в рамках заходу є можливість пройти співбесіду на участь у безкоштовному стажуванні в Німеччині.

     Бізнес-майстерня відбудеться 11 квітня 2019 року о 11.00 год. За адресою: м.Черкаси, вул..Б.Вишневецького, 36/1 (3-й поверх).

     Більше інформації про програму за посиланням: https://goo.gl/eEldis.

     Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/rEQc67.

     Більш детальну інформацію про Бізнес-майстерню та співбесіду на участь у безкоштовних бізнес-сесіях в Німеччині можна отримати у фахівців Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації: Вдовиченко Віти (тел..+38097 7220244) та Литвина Богдана (тел.. +38097 6755502).

     У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» 28 березня 2019 року об 11,00 в актовому залі Жашківської районної ради за адресою: м.Жашків, вул.. Захисників України, 19 заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Жашківського, Монастирищенського, Маньківського та Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз»яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, а також інструментів для розвитку бізнесу.

     Семінар проведуть:

$1-         Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»

$1-         Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, ДФС у Черкаській області та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

     Детальну інформацію про захід можна отримати у фахівців Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації за те.: (0472) 37-70-02

       Інформуємо, що на офіційному сайті Мінекономрозвитку у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» (http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=488fec2c-13f8-4920-88df-acdc90117c75&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiV UkrainiU2019-Rotsi) та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році»(http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=ebf55048-d8c6-4564-8720-3bc54e8326e2&title=PerelikVistavokIYarmarkivZaKordonomU2019-Rotsi )

Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2019), спрямовані на поліпшення базових потреб будних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекти від проекту.

Важливе зауваження:

Розглядаються і обробляються лише повністю заповнені, зрозумілі та переконливі заявки з планом фінансування.

Хто може подавати заявку?

Організації/установи/спілки/неурядові організації (АЛЕ не підприємства і не ОСББ), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект, можуть до закінчення строку подання заявок (22.02.2019) подавати їх до Посольства. Для цього необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки, який має бути заповнений повністю.

читати далі

Ви тут: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство