Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес- події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р. Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

читати далі

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

           В рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018-2020 роки обласною державною адміністрацією спільно з компанією Kasyanova EVENT2 червня 2018 року в межах 3-го фестивалю тімбілдінгу «Summer Challenge 2018» організовується проведення економічного форуму OPENBIZ.

         Мета – створити перший в Черкаській області майданчик для навчання та неформального спілкування бізнесу аби допомогти підприємцям успішно розвиватися та впроваджувати нові інструментию

         Форум націлений на власників то топ-менеджмент малого та середнього бізнесу області. Формат «Openair» передбачає навчання, тренінг, нетворкінг, панельні дискусії.

         Місце проведення форуму – м.Черкаси, Долина троянд.

         Для бажаючих прийняти участь необхідно зареєструватися та придбати квиток. Більш детальніше в додатку та за посиланням https://openbiz.in.ua.

Вы здесь: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство