Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території району та  реалізує повноваження, делеговані їй районною радою, серед яких найважливішими є виконання програм соціально-економічного розвитку, наповнення бюджетів, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та інших, передбачених статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Вложения:
Скачать этот файл (за 2016 річний.doc)за 2016 річний.doc[ ]

        Відповідно до ст. 45 Закону України "Про державну службу" (публічний звіт керівника органу виконавчої влади) повідомляємо, що 12.04.2017 о 10.00 на сесії районної ради відбудеться звіт голови райдержадміністрації про роботу Монастирищенської райдержадміністрації за 2016 рік.

Додаток: матеріали звіту для ознайомлення.

Вложения:
Скачать этот файл (Звіт за 2016 річний.doc)Звіт за 2016 річний.doc[ ]

Районна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору серед представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії для зайняття посад першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації.

читати далі

Районна державна адміністрація здійснює повноваження органу виконавчої влади на території району та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» реалізує повноваження, делеговані районною радою.  Звітний період становить від червня 2014 року по даний час.

Основна мета звіту – спільно проаналізувати діяльність райдержадміністрації за звітний період, а саме головне – визначити основні завдання, які ми повинні вирішувати в процесі подальшої роботи.

читати далі

Виконання Плану дій з реалізації Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд“ у 2014 – 2015 роках в області

Вы здесь: Home Консультації з громадкістю