Консультації з громадкістю

Конкурс проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку інститутів громадянського суспільства в області, забезпечення прозорості та ефективного використання бюджетних коштів, передбачених обласною програмою розвитку громадянського суспільства на період до 2020 року, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 24.05.2015 № 39-3/VI (зі змінами).

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами).

Обласний рівень виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області (міст, селищ та сіл у районі) та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області (міст, селищ та сіл у районі).

читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території за межами населеного пункту с.Лукашівки Монастирищенського району, Черкаської областідля будівництва церкви та будівель господарського двору

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Монастирищенської районної державної адміністрації Черкаської області № 89 від 06.08.2018 «Про розроблення проекту детального плану території з метою розташування церкви та будівель господарського двору в адміністра-тивних межах Лукашівської сільської ради», Монастирищенська районна державна адмі-ністрація Черкаської області повідомляє про початок 26.06.2019 процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

           Метою розроблення детального плану території є розміщення будівлі церкви, їдаль-ні, адмінбудівлі, складських та виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення в зоні, визначеній Генеральним планом села як територія сільськогосподарських підпри-ємств (зерносклад, склад сільськогосподарського інвентаря, свинарник на 150 голів) в зо-ні, визначеній Генеральним планом села як територія сільськогосподарських підприємств по вулиці Бастракова в селі Лукашівка Монастрищенського району Черкаської області.

           Замовник розроблення детального плану території Монастирищенська районна державна адміністрація Черкаської області.

           Ізи проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Монастири-щенської районної держадміністрації, вул.Соборна,124 м.Монастирище та в Лукашівській сільській раді - вул.Бастракова, 29.

             10 липня 2019 року відбудеться громадське слухання згаданого проекту деталь-ного плану території у приміщенні Будинку культури с.Лукашівка. Початок о 12:00 год.                                                                                                                                                                                                                                                                                       
             Письмові зауваження та пропозиції приймаються сектором регіонального розвит-ку, містобудування та архітектури Монастирищенської районної державної адміністрації із моменту опублікування цього повідомлення та до 26.07.2019 включно і подаються гро-мадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця прожи-вання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законо-давства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

           Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначено сектор регіональ-ного розвитку, містобудування та архітектури Монастирищенської районної державної адміністрації. Телефони для довідок: 2-12-71, 94-2-31.

          

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Монастирищенської районної державної адміністрації Черкаської області № 158 від 27.12.2018 року «Про розробку детального плану території частини території за межами населеного пункту смт. Цибулів для будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС) (сонячної електростанції) ТОВ «ІНДІАН СОЛАР ЦИБУЛІВ», Монастирищенська районна державна адміністрація Черкаської області повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

Метою розроблення детального плану території є уточнення положень генерального плану смт. Цибулів, впорядкування території для містобудівних потреб та вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин Цибулівської селищної ради з подальшим відведенням земельної ділянки в оренду, визначення планувальної організації та розвитку території задля будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС).

Площа земельної ділянки – 10,0 Га, цільове призначення – 14.01. - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) під розміщення об’єктів, устаткування і обладнання фотоелектричної станції (ФЕС).

Замовник розроблення детального плану території Монастирищенська районна державна адміністрація Черкаської області.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено сектор регіонального розвитку, містобудування та архітектури Монастирищенської районної державної адміністрації.

Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 17.06.2019 року.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 17.06.2019 року, о 14:00 год. за адресою: 19114, Черкаська обл., Монастирищенський р-н, смт. Цибулів, вул. Ватутіна, 2, селищний Будинок культури.

ДПТ "Завод по виробництву комбікормів та преміксів розташований по вул. Промислова 3 а - в с. Половинчик, Монастирищенського району, Черкаської області"

Програма економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2019 рік (далі - Програма) розроблена з метою забезпечення ефективності спільних дій райдержадміністрації, виконкомів місцевих рад, підприємств, установ та організацій, які будуть спрямовані на забезпечення подальшої стабілізації і розвитку економіки району, підвищення рівня життя населення та посилення його соціального захисту.

Attachments:
Download this file (Програма.docx)Програма.docx[ ]
Ви тут: Home Консультації з громадкістю