Прийом громадян проводиться за адресою:

вул. Соборна,121, Монастирищенська районна державна адміністрація,
Телефон для довідок: 2-21-87. email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Прізвище,ім’я по батькові

Посада

Дні прийому

Години прийому

 

 

 

 Голова районної

 державної адміністрації

 

 

Щопонеділка

 

Щосереди

 

 

За окремим графіком

 

 

 

14.00-17.00

 

 

17.00-20.00

 

 

Виїзні прийоми

 

 

Терещук Руслан Миколайович

 

Заступник голови районної державної адміністрації

 

 

Щосереди

 

Щоп'ятниці

 

За окремим графіком

 

 

 

09.00-12.00

 

17.00-20.00

 

Виїзні прийоми

 

           

        Темченко Галина          Володимирівна

 

Керівник апарату    районної державної адміністрації

 

 

Щоп'ятниці

 

Щовівторка

 

За окремим графіком

 

 

 

09.00-12.00

 

17.00-20.00

 

Виїзні прийоми

 

 

 

Про стан роботи зі зверненнями громадян

  у Монастирищенській  райдержадміністрації,

 що надійшли у першому кварталі 2019 року 

Робота зі зверненнями громадян – один із напрямків діяльності Монастирищенської районної державної адміністрації, яка спрямовує свою роботу по розгляду звернень громадян та організації їх особистого прийому у відповідності з вимогами чинного законодавства України. 

Впродовж  І кварталу поточного року   в райдержадміністрації розглянуто 124  звернення (77 за відповідний період 2018 року), з них 100письмових (42 за аналогічний період минулого року) з них   91 звернення, що надійшли Урядового контактного центру(”Урядову телефонну гарячу лінію”) (за відповідний період минулого року 38) , 24 на особистому прийомі (35 за аналогічний період минулого року). 

 

У  зверненнях громадянами порушено ряд різних  питань, на які   надано відповідні роз’яснення. Всі звернення розглянуті у визначені чинним законодавством терміни. 

          Найбільш актуальними питаннями, що порушувались у  зверненнях, залишаються питання сприяння у нарахуванні та виплаті субсидій, державних соціальних допомог,  забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх родин.     Також хвилюють громадян питання соціального розвитку територій, розрахунки за здані в оренду майнові і земельні паї, пільгове забезпечення, ремонти доріг та ін.. 

Головним спеціалістом – юрисконсультом апарату райдержадміністрації постійно надається безоплатна юридична консультація   громадянам, які потребують соціального захисту та підтримки (з початку року надано 22 консультації (  по телефону та  при  особистому зверненні).   

          На особливому контролі перебувають колективні звернення, оскільки вони відображають проблеми жителів окремих населених пунктів нашого району  та  у  яких жителів   найбільше хвилюють питання покращення стану житлово – комунального господарства району, питання земельних відносин,  відновлення освітлення окремих вулиць.  За звітний період  до органів влади вищого рівня надійшло одне колективне звернення (до Кабінету Міністрів України). 

Кожний особистий виїзний прийом керівництва райдержадміністрації завчасно доводиться до громадськості шляхом публікацій оголошень на сторінках районної газети «Зоря» з повідомленням про дату, місце, час проведення особистого прийому посадовою особою райдержадміністрації. В Монастирищенському районі працюють громадські приймальні, де громадянам безоплатно надаються консультації: 

- в райдержадміністрації приймальна громадян з 8.00 до 17.15 (щоденно, крім вихідних); 

 - у відділенні  Уманського об»єднаного Управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (щоденно, крім вихідних з 8.00 до 18.00); 

- в управлінні  соціального захисту населення (щоденно, крім вихідних з 8.00 до 18.00); 

- районному центрі зайнятості з 8.00 до 17.15 (щоденно, крім вихідних). 

Відповідно до перспективного плану роботи Монастрищенської райдержадміністрації на 2019 рік питання щодо роботи  зі зверненнями громадян розглянуто на засіданні колегії райдержадміністрації  у січні місяці поточного року та заплановано підвести підсумки півріччя у липні місяці 2019 року. 

На виконання  пункту  3 Указу Президента України«Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в райдержадміністрації  функціонує постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян, яка проводить свої засідання не рідше одного разу на місяць. 

Тому робота зі зверненнями громадян у Монастирищенській  районній державній адміністрації буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності та спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян та безумовне виконання вимог законодавства про звернення громадян.

Ви тут: Home Райдержадміністрація Звернення громадян