Сільське господарство

     Емфітевзис - це право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб. Воно виникає на підставі договору між власником земельної ділянки та особою, яка виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою для таких потреб (землекористувач), відповідно до Цивільного кодексу України,

   Треба зазначити, що на відміну від Типового договору оренди землі типового договору емфітевзису в Україні не затверджено. Такий договір укладається в письмовій формі та, за домовленістю сторін, може бути нотаріально посвідчений.

читати далі

У рекомендаціях подано покрокова схема надання водних об’єктів у користування на умовах оренди

Департамент агропромислового розвитку

Черкаської обласної державної адміністрації

Місце знаходження:

18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131/1,

факс 63-18-40,

e – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядокроботи:

понеділок – четвер з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.00
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

Деградація земель та опустелювання є одними з найбільш серйозних викликів для сталого розвитку країни, які спричиняють істотні проблеми екологічного і соціально-економічного характеру.

Найбільш масштабними деградаційними процесами є водна та вітрова ерозія ґрунтів (близько 57 відсотків території країни), підтоплення земель (приблизно 12 відсотків), підкислення (майже 18 відсотків), засолення та осолонцювання ґрунтів (більш як 6 відсотків).

читати далі

У ці дні жителі району спостерігають незвичне явище – багато гарних помаранчево - чорних картатих метеликів у великих кількостях літають над посівами сільськогосподарських культур і навіть в населених пунктах. У приватних домоволодіннях їх найчастіше можна зустріти біля куща квітуючого жасмину. В минулому році таке явище в нашій зоні спостерігалось в значно меншій мірі. Екологи пояснюють це сезонною міграцією метелика виду "Vanessa cardui”, що належить до мігруючих видів. Наукова назва метелика – сонцевик будяковий, а народна – чортополохівка.

читати далі

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біорізноманіття –  це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереженнябіоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

Біорізноманіття Земної кулі – це приблизно 1,6 млн. описаних біологічних видів, але, за різними оцінками, реальна кількість видів на Землі є значно більше. Будь-який живий організм грає свою роль в екосистемі і представляється часткою харчового ланцюга, які складаються в харчові мережі. Якщо одна частинка такого ланцюга випадає, під загрозою знаходиться вся екосистема. Скорочення видів тварин і рослин викликає деградацію екосистеми. Результат – опустелювання земель, скорочення продуктивності земельних угідь і, врешті погіршення умов життя.

Сьогодні у світі під загрозою зникнення перебуває понад 7 тисяч видів тварин і майже 60 тисяч видів рослин. Ми маємо переглянути стосунки «людина – природа». Споживацьке ставлення до природних ресурсів призводить до втрати лісів, степів, які є середовищем існування багатьох видів, зокрема тих, що занесені до Червоної книги. Саме жива природа є основою життя на Землі та фундаментом гармонійного існування.

читати далі

Дочірні категорії

Ви тут: Home Сільське господарство