Новини району

      Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки на Черкащину представив нового голову Черкаської  обласної державної адміністрації Олександра Вельбівця активу області.

      Глава держави привітав нового очільника області та вручив йому посвідчення. Він наголосив, що Олександр Вельбівець не потребує представлення в області. «Я не хотів би жодних «парашутистів», або когось, хто згори спускається (призначається на посаду – ред.).

читати далі

      «Демагоги і популісти сіють чутки, що нібито сміляни мають платити якусь підвищену ціну за газ. Наголошую абсолютно відповідально – це брехня. І це також буде знаходитись на моєму особистому контролі. Тариф був, є і буде залишатись таким самим, як по всій Україні», – заявив Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Черкаської області.

      Глава держави також звернувся до нового голови Черкаської ОДА: «І ще одне моє доручення: прослідкуйте також, щоби за той період, коли люди сиділи без опалення, людям не нараховувалися тарифи. Люди не мають і не будуть платити за послуги, які їм не надавались. Щоб ніхто не надумав стягнути з людей жодної копійки за ненадані послуги. Попереджаю: боронь, Боже! Доповідати мені з цього приводу щоденно, поки проблему не буде вирішено».

читати далі

      20 листопада під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука відбулося засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

      На засіданні комісії розглянуто 17 заяв.

      Призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами комісії колегіально на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сімей заявників: призначено допомогу 15 заявникам, 2 – відмовили в отриманні грошової допомоги  до з’ясування підтвердження їх проживання за вказаними адресами.

За результатами розгляду комісією прийняті відповідні рішення.

      Міністерство юстиції разом з депутатами, представниками провідних бізнес-асоціацій АСС, ЕВА, СУП та Офісу ефективного регулювання BRDO і Офісу бізнес-омбудсмена напрацювали низку законодавчих ініціатив, спрямованих на подальше посилення боротьби з рейдерськими атаками на підприємства та майно громадян. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

читати далі

      Учні, вчителі та усі охочі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс «З мережевого етикету та безпеки», що допоможе навчитись безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Його було розроблено компанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України, інформують у МОН України.

      Пройти курс та переглянути матеріали до нього можна за посиланням: https://digitaledu.org.ua/

читати далі

Ви тут: Home Укрпошта інформує