Новини району

      Щороку з настанням весни для кожного з нас гостро стоїть питання чистоти власного подвір’я, вулиці, а для усіх разом – чистоти нашого спільного дому. 

      Головою райдержадміністрації підписано розпорядження № 38  від 14.03.2019 «Про проведення в районі щорічної  Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка триватиме упродовж квітня – травня 2019 року.

читати далі

      Уряд вніс зміни до Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Тепер перепланування всіх житлових і нежитлових будинків та приміщень в них (СС1, СС2, СС3) можна здійснювати без дозволу. Це сприятиме покращенню інвестиційного клімату та дерегуляції галузі, що, у свою чергу, може позитивно відобразитись на позиції України у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом «Отримання дозволів на будівництво».

читати далі

      Днями директор Монастирищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді А.Підлісна, провідний фахівець із соціальної роботи Л. Коцюруба  спільно з  інспектором ювенальної превенції Монастирищенського ВП в Черкаській області С.Сабадин  здійснили рейд - перевірку умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та в яких діти не відвідують навчання в с. Панський Міст, с. Нове-Місто.

читати далі

      Президент України Петро Порошенко наголошує, що за останні п’ять років було не просто відроджено українське військо, налагоджено його підготовку та забезпечення, а й відновлено виробництво оборонної продукції.

      Він підкреслив, що йдеться про «той прогрес, який ми продемонстрували, в тому числі і щодо розвитку ракетних технологій, використання напрацювань, які були в наших конструкторських бюро».

читати далі

      Упродовж року працівники районного краєзнавчого музею проводять оглядові і тематичні екскурсії , ознайомлюючи відвідувачів будь-якого віку із сторінками минулого нашого краю.  Особливий  інтерес викликають експозиції, де відображене далеке минуле краю, козацький період, Друга світова війна,  «Наші земляки – воїни АТО» (в процесі створення). З цікавістю переглядають відвідувачі відеофільми, створені кіностудією «Промінь» та працівниками музею,  про історію краю, знаменні події та відомих уродженців Монастирищини.  В музеї продовжує експонуватися виставка робіт із соломки майстрині Ірини Шевчук, картин самодіяльного художника  Івана Гуцуляка.

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує