В районному будинку культури  відбулося свято  « Спортивне сузір’я Монастирищини - 2018» . Це  була гарна нагода розповісти на загал про  здобутки району у спортивній галузі, адже спорт – це ще одна невід’ємна ланка нашого міста та району. Ми маємо  спортивний комплекс, центральний стадіон, футбольні поля, спортивні майданчики, приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять,  навчальні заклади мають вуличне тренажерне спортивне обладнання. В районі функціонує  дитячо-юнацька спортивна школа, де навчається близько 200 вихованців. Спортсмени ДЮСШ постійно приймають участь у обласних та Всеукраїнських змаганнях.

В районі культивуються  і бойові мистецтва. Створено два спортивних клуби: СК «ОЯМА»  та секція Таеквон-До ІТФ України. Вихованці  яких беруть участь у Міжнародних, Всеукраїнських змаганнях.Традиційними стали змагання з міні-футболу пам’яті Першого Представника Президента України в Монастирищенському районі Михайла Орендарчука, в селі Халаїдове щороку на початку серпня проводять традиційний кубок пам’яті Володимира Реви з футболу.На базі будинку дитячої та юнацької творчості створений шаховий клуб, у ньому займаються як діти так і дорослі.

Тож, на святі вітали  кращих спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури та спорту району, які гідно представляють наш район в області та в  Україні,  примножуючи свої спортивні здобутки і досягнення, вносять внесок в розбудову спортивного руху Монастирищини. Серед почесних гостей свята  кращі спортсмени, тренери, фахівці та ветерани  у галузі фізичної культури та спорту, спортивний актив Монастирищини та батьки юних спортсменів.

А відкривали свято  вихованці секції Таеквон-до ІТФ України м. Монастирище, тренер Сергій Фордунь.

Учасників заходу вітали заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай.

Звертаючись до присутніх, Руслан Миколайович відзначив, що це свято величі сили духу, мужності і патріотизму підготовлено за ініціативи голови райдержадміністрації Олега Недогоди, та за сприяння сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Ми пошановуємо сильних духом і тілом, тих, хто складає опору суспільству, наших спортсменів.

Побажав спортсменам  і надалі вдосконалювати свою майстерність, досягати  вагомих  показників, встановлювати   рекорди, підкорювати  п’єдестали, виходити зі спортивних баталій тільки переможцями та вручив нагороди в номінації  «Справедливість. Сила. Витривалість»  вихованцям СК «ОЯМА» Криворучко Даніїлу, призеру Чемпіонату України,Паламарчуку Дмитру, призер Чемпіонату України, Візнюку Дмитру,чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате, Пиндеру Андрію, чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате, Вдовиченко Анастасії, чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате, Мельнику Владиславу, чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате, Лецівському Андрію, чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате, Коцюрубі Назару, чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате, Коцюрубі Артему, чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате, Дубітському Назару, чемпіону та призеру Чемпіонатів України з кіокушинкай карате,  Вдовиченкові Олександру, тренеру спортивного клубу «ОЯМА»Цибулів.

Нагороди вручали в номінаціях «Гордість  Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи», «Незламний дух», «Спорт – це життя». В номінації «Крок до зірок» нагороджено  танцювальну студію «ДЕНС ФЕМІЛІ МОНТЕ», керівник Ірина Кісіль.

Бажаємо нашим спортсменам  примножувати славу  рідного краю та України в усьому світі.

 

фото: (незалежна рекламно-інформаційна газета "Алекс" )

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Свято величі сили духу, мужності і патріотизму: «Спортивне сузір’я Монастирищини - 2018»