Хто найбільш беззахисний та уразливий в будь-якому суспільстві та в будь-які часи? Діти. І найбільше діти з особливими потребами. Їм так потрібні: наш ЗАХИСТ, наше МИЛОСЕРДЯ, яке  не буває надмірним, наша УВАГА. А ще їм потрібна радість, яку  дарує сонячна усмішка, дружня увага, живе спілкування, щира турбота. Тож справжнє свято починається там, де є ДОБРОТА, що здатна творити чудеса.

      У Міжнародний день інвалідів для дітей з особливими потребами нашого району щорічно районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та будинком дитячої та юнацької творчості проводиться святковий вогник „Повір у себе”. На це свято організатори запрошують діток з обмеженими фізичними можливостями, їх батьків, бабусь, родичів.

      Мета даного свята – сприяти поліпшенню психологічного здоров’я дітей з функціональними обмеженнями, їхній соціальній адаптації, самоактуалізації через творчість та спілкування, привернення уваги до проблем дітей з функціональними обмеженнями, поширення інформації, спрямованої на висвітлення цих проблем.

      З теплими словами підтримки та побажаннями до дітей та їх рідних звернулися заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук,  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Асі Підлісна. Вони побажали батькам та дітям міцного здоров’я, терпіння та  віри в свої можливості.

      На вогнику „Повір у себе” діти змагались у різних конкурсах вікторинах, грали у різноманітні ігри, розповідали власні вірші, співали пісень.

      А ще за підтримки  райдержадміністрації, товариства Червоного Хреста, міської ради, дітей пригощали смачними стравами, солодощами та фруктами.

      На згадку про вогник – зустріч  усі отримали пам’ятні подарунки від районного центру соціальних служб для сімֹ’ї, дітей та молоді, солодощі від товариства Червоного Хреста.

фото: ( громадсько-політичне видання "Зоря" )

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Милосердя не буває надмірним!