Охорона здоров’я – одна з найважливіших ланок діяльності як у державі, так і в кожному регіоні. Медицина – домінуюча складова соціального захисту населення, гарантованого державою. І якщо великі медичні центри столиці та інших мегаполісів можуть конкурувати з європейськими, то первинна ланка медичної допомоги у малих населених пунктах працюючи у більш скромних умовах, часто стає пунктом порятунку людського життя.

Голова райдержадміністрації Олег Недогода днями відвідав КНП «Монастирищенський районний Центр первинної медико - санітарної допомоги». Головний лікар центру Людмила Редванська поінформувала очільника району про роботу установи, розповіла про новостворений сайт

«КНП "Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Монастирищенської районної ради Черкаської області», де можна отримати оперативну інформацію про Центр та про діяльність району в сфері медицини. Він створений для кращого пізнання галузі охорони здоров’я, належного оцінювання сьогодення і перспективи медичної реформи, її економічного та кадрового потенціалу, довгострокового співробітництва з метою покращення медичного обслуговування Монастирищенського району.

Далі очільник району оглянув приміщення лабораторії Центру ПМСД, кабінет чергового лікаря, який працює в неділю та святкові вихідні дні . Людмила Петрівна розповіла про нове обладнання лабораторії, про послуги, які тут надаються. Щоденно лабораторія обслуговує 20-30 осіб. Щоп’ятниці проводиться навчання з сімейними лікарями.

Зауважимо на важливий фактор: медпрацівники закладу не просто люди у білих халатах, а фахівці, які люблять свою справу, вболівають за медичну установу, та, використовуючи дані можливості, – надають професійну та вчасну медичну допомогу.

 

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації відвідав КНП «Монастирищенський районний Центр первинної медико - санітарної допомоги»