Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Країна знань простягається так далеко, що годі побачити її межі. Лише півоберта чарівного ключика – і безкінечний світ цікавого розкривається перед тобою. Таким ключиком є КНИГА! Книга сприяє розширенню світогляду дитини, всебічному, гармонійному розвитку маленького школяра.

читати далі

      30 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, у центральній районній бібліотеці відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Ігоря Миклащука  з працівниками бібліотечних установ району.

читати далі

      Укравтодор нагадує учасникам дорожнього руху: згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, денні ходові вогні або ближнє світло фар має бути увімкнене з 1 жовтня по 1 травня у будь-який час доби.

      У зв’язку з скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

читати далі

      День Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії традиційно святкується наприкінці першого місяця осені.

      Щороку 30 вересня православна церква вшановує пам’ять цих святих мучениць, загиблих за християнську віру.

читати далі

Книга…

Її думки, її цілюща мова

Знаходять місце в кожному із нас.

Ніхто не зможе погубити слово:

Не змиє дощ і не потопче час.

 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. 21 століття прийнято вважати ерою нових технологій і стрімкого розвитку в сферах науки, техніки, мистецтва. Але традиційні історичні здобутки цілої планети, що формувалися протягом сотень тисяч років, завжди будуть  корисними і незамінними в нашому житті.

читати далі

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

      На сьогоднішній день наші бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління.

читати далі

      Щороку 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. В день великого православного свята Віри, Надії, Любові  і  їхньої матері Софії.

      Захист прав та інтересів дітей є одним з пріоритетів державної політики. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних маминих рук, надійного батьківського плеча.

читати далі

      Атлас адміністративно-територіального устрою представили в Україні. Тут презентована й Черкащина.

      Зокрема, на карті можна побачити новий районний поділ та об’єднані територіальні громади.

      Атлас адміністративно-територіального устрою розробив Мінрегіоном, Товариство дослідників України та за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» Координатора проєкту ОБСЄ в Україні.

читати далі

      Аби отримати дотацію на утримання бджолосім’ї, пасічники Черкащини можуть подати документи до Департаменту агропормислового розвитку ОДА необхідні документи. Тут відомості  про нарахування дотаці від органів місцевого самоврядування прийматимуть з 1 до 10 жовтня цього року.

читати далі

      28 вересня у райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо недопущення поширення захворювань,спричинених коронавірусом COVID-19 на території Монастирищенського району.

читати далі

      Верховна Рада України посилила відповідальність за спалювання сухої трави та інших злочинів, що забруднюють повітря і знищують рослинний світ. Народні депутати затвердили зміни у Кримінальному кодексі та Кодексі України про ці адміністративні правопорушення. Зробили це з метою захисту прав громадян на безпечне навколишнє середовище, а також зменшення кількості пожеж.

читати далі

      Сьогодні, 29 вересня, відзначають 79-ті роковини масових розстрілів нацистами мирного населення в урочищі Бабин Яр у 1941- 1943 роках у Києві.

      Лише за два дні – 29 та 30 вересня 1941-го року – в урочищі Бабин Яр у Києві розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

читати далі

«Бабин Яр – це трагедія всього людства.

Це трагедія, перш за все, єврейського і українського народів»

Івана Дзюба

   Щорічно 29 вересня Україна в жалобі схиляє голови в пам’ять про тисячі безвинних жертв Бабиного Яру в Києві. Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айнзанцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені, українські націоналісти, пацієнти київської психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору та загалом усі ті, кого гітлерівці вважали своїми ворогами.

читати далі

Ви тут: Home Новини району