16 березня заступник голови райдержадміністрації  Руслан Терещук  за участі представників відділу освіти та культури провів нараду на якій  розглянуто питання про проведення заходів звідзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років  та чергової (364-ої) річниці  переможної битви козацького війська Івана Богуна з поляками під Монастирищем.

 

        З нагоди відзначення цих дат   в районній бібліотеці створена виставка  документальних та художніх творів.  Упродовж 2017 року  намічено проведення низки заходів з читачами різних вікових категорій. В музеї  оновлюється експозиція, що відображає ці події.

        Учасники наради вирішили для відзначення  чергової річниці битви під Монастирищем  провести 22 березня  в приміщенні читальної зали районної бібліотеки для дорослих  «круглий стіл»  на тему «Монастирищина – козацький край» з участю представників козацтва, учителів історії, працівників районної бібліотеки та краєзнавчого музею, членів районного літературного  об’єднання «За покликом душі».

Ви тут: Home Новини району Про заходи з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років та чергової (364-ої) річниці переможної битви козацького війська Івана Богуна з поляками під Монастирищем