З метою своєчасного реагування на можливе поширення  гострої вірусної хвороби, спричиненою коронавірусною інфекцією COVID-19, станом  15.05.2020р направлено 473 зразки біологічного матеріалу  для досліджень вірусологічною лабораторією ОЛЦ. досліджено 396  зразки. з них

9 позитивних:

- особа зпозитивним результатом від 23.04.20 р. обстежена двократно   та отримані негативні результати  від 24.04та 28.04.20р.;

- на  8 осіб з позитивними результатами  направлені донесення в ОЛЦ,   в осередках проводяться відповідні протиепідемічні заходи.

Для запобігання поширенню інфекції в осередках проводяться всі необхідні  проти епідеміологічні заходи, зокрема, самоізоляція, дезінфекційні заходи, встановлення контактних осіб.

Особи, в яких встановлено  COVID-19,  та їхні родини перебувають під наглядом сімейних лікарів.

Прохання до всіх жителів району дотримуватися карантинних заходів. Просимо Вас не виходити на вулицю без нагальної потреби не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню короновірусної інфекції!

Пам’ятайте: відповідальність рятує життя!

Ви тут: Home Новини району Оперативна інформація щодо COVID-19 по Монастирищенському району станом на 15.05.2020