22 травня 2020 р. о 12:00 на платформі ZOOM відбудеться онлайн прес-конференція для ЗМІ щодо перших оплат медичним закладам, які працюють з пацієнтами з підозрою або встановленим захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Спікери заходу:

o        Оксана Мовчан, керівниця Національної служби здоров’я України (НСЗУ);

o        Андрій Віленський, директор Департаменту договірної роботи НСЗУ;

o        Представники медичних закладів.

124 млн грн Національна служба здоров’я виплатила всім 25-ти центрам екстреної медичної допомоги за квітень в межах пакету медичних послуг «Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на COVID-19». Національна служба здоров’я в рекордні терміни, за сім робочих днів, уклала договори з усіма центрами екстреної медичної допомоги (ЕМД) та здійснила оплати. Також НСЗУ уже виплатила 2 мільйони гривень закладам за медичні послуги мобільних бригад, які працюють з пацієнтами з підозрою або діагнозом COVID-19.

Під час онлайн прес-конференції учасники розкажуть, які медзаклади отримали гроші за лікування COVID-19 та скільки отримали лікарні різних регіонів. Спікери дадуть відповіді на питання, в яких регіонах медики вже отримали доплати і від чого це залежить; які вимоги до медзакладу, що лікує пацієнтів з діагнозом СOVID-19, для отримання фінансування від НСЗУ; як повинні бути складені маршрути пацієнтів і хто за це відповідає.

Для участі в онлайн-брифінгу потрібно:

1.            Зареєструватися за посиланням:    https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_xSTDS_8RQBauUdZxJls8cQ 

2.            На пошту вам надійде лист із підтвердженням та унікальним лінком для участі.

3.            Ви можете приєднатися до онлайн-брифінгу за допомогою своїх браузерів або програми ZOOM на комп’ютері чи смартфоні.

4.            Додаткові інструкції щодо завантаження програми ви знайдете у доданому файлі.

З усіх питань щодо участі у заході звертайтесь до Аліси Тимченко, +38 063 864 30 62,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Інструкція щодо приєднання до онлайн-брифінгу на платформі «Zoom»

За інформацією Національної служби здоров’я України

Ви тут: Home Новини району Онлайн-брифінг для ЗМІ: “Виплати медичним закладам за лікування пацієнтів з COVID-19”