09 червня 2020 року у великій залі засідань Будинку Рад  відбулася зустріч представників громадської спілки «Всеукраїнська аграрна рада» із аграріями Монастирищенського району.

      Участь у зустрічі також взяли голова райдержадміністрації Ігор Миклащук та голова районної ради Микола Орендарчук.

Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР) є добровільним, неурядовим об’єднанням, створеним на основі єдності інтересів для спільної реалізації його членами своїх прав і свобод та захисту своїх законних соціальних та економічних інтересів. Ціль роботи громадської спілки «ВАР»:  забезпечити сталий розвиток аграрного сектору України.     

Сьогодні ГС «ВАР» є одним із ініціаторів активного об’єднання сільськогосподарських виробників. Наразі ГС «ВАР» здійснює законодавчу підтримку АПК, лобіює інтереси аграріїв, інформує про зміни в законодавстві, політиці та на ринку, проводить зустрічі зацікавлених сторін по усій території України.

         На зустрічі обговорили норми закону про обіг земель с/г призначення, питання запровадження податку на 1 га, введення квот на імпорт мінеральних добрив, переваги об'єднання у кооперативи.

Присутні активно взяли участь в обговорені порушених питань, донесли свою точку зору, отримали відповіді на запитання, обмінялися контактами для подальшої співпраці.

Ви тут: Home Новини району Зустріч представників ГС «Всеукраїнська аграрна рада» із аграріями Монастирищенського району