Карантин змінив учбовий процес у школах, а це внесло зміни в план роботи Монастирищенської районної бібліотеки для дітей. Поки діти перебували вдома і займалися самоосвітою. Бібліотекарі не сиділи склавши руки в очікуванні своїх користувачів. Працівники займалися списанням застарілої та фізично зношеної літератури. Упорядкували фонд бібліотеки.

      Працювали з каталогами та картотеками. Вели облік періодичних видань, доповнювали ними виставку періодики. Інформували читачів бібліотеки про нові надходження нових книг, висвітлювали на сайті бібліотеки, сайті адміністрації, на сайтах шкіл міста, в мережі фейсбук бібліотечні події.

    За час карантину Монастирищенська районна бібліотека для дітей отримала велику партію нових книг і це дало змогу оформити нові та поповнити вже існуючі книжкові виставки в бібліотеці. Бібліотекарі постаралися висвітлити новинки, ширше розкрити наш фонд. А ще у нас приємна новина - бібліотеки Монастирищенської централізованої бібліотечної системи отримають нові цікаві, інтерактивні книги завдяки участі в акції від Фундації Дарини Жолдак ''100000 книжок для сільських бібліотек''. А ще більша приємність, що до бібліотек книги безкоштовно доставить незмінний партнер Фундації - Нова пошта.

Тож чекаємо послаблення карантину! Сумуємо за вами!

Ви тут: Home Новини району Робота працівників Монастирищенської районної бібліотеки для дітей під час карантину