09 червня, аби познайомитися та краще вивчити потреби медичної галузі району, голова райдержадміністрації Ігор Миклащук спільно з головою районної ради Миколою Орендарчуком провели робочу зустріч із медичним колективом Монастирищини.

      Очільники району  поспілкувалися з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Людмилою Редванською, щоб обговорити перспективи розвитку надання первинної медичної допомоги населенню району та проблемні питання закладу.

      Також, обговорювалось питання укладення декларацій з пацієнтами в рамках реформи первинної ланки медицини. Керівники району озвучили власне бачення збільшення кількості залучених громадян та надали відповіді на запитання з ряду існуючих проблемних моментів.

Далі відбулася зустріч з колективом комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська центральна районна лікарня» на чолі з директором Наталією Мороз, яка була побудована в форматі діалогу, тож медпрацівники мали можливість озвучити наявні потреби, серед яких, зокрема, придбання гематологічного аналізатора, обладнання для проведення комп’ютерної томографії, лапароскопічної стійки тощо. Та найбільш гостро стоїть питання медавтомобіля, який міг би максимально швидко доправляти тяжкохворих монастирищан до медичних закладів області. Усі озвучені питання були зафіксовані та взяті на контроль.

Районний хірург, завідувач хірургічним відділенням Анатолій Павлюк зауважив, що існує необхідність залучення молодих спеціалістів-лікарів, які неохоче їдуть працювати до лікарень у невеликих районах. Одним із методів залучення, на думку  лікаря, є наявність власного або службового житла.

Заслухавши медиків та подякувавши їм за роботу керівники району разом з медиками оглянули різні відділення районної лікарні, обладнання. Ігор Миколайович та Микола Олексійович  зазначили, що будуть прикладати максимум зусиль для покращення матеріально-технічного стану лікарні.  

 

Ви тут: Home Новини району Зустріч з медичним колективом Монастирищини