23 червня голова райдержадміністрації Ігор Миклащук провів засідання районної комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

       В рамках засідання було розглянуто ряд питань, серед  яких одним із основних було – попередження виникнення загорань та посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки на сміттєзвалищах.

Головний інженер КП «ВУЖКГ» Ігор Комар поінформував, що  Монастирищенський  полігон твердих побутових відходів вичерпав свої можливості. В 2014 році була розроблена нова проектно-кошторисна документація, але в зв’язку з відсутністю коштів, заходи щодо реконструкції  полігону твердих побутових відходів не проводились.

Начальник РС ГУ ДСНС України в Черкаській області Сергій Говрас загострив увагу присутніх на тому, що необхідно направити зусилля всіх відповідних структур, відомств на попередження пожеж в екосистемах та, в першу чергу, на звалищах твердих побутових відходів у пожежонебезпечний період.

Також на засіданні констатувалося щодо негативних наслідків впливу загорання сміття на відкритій території біля населених пунктів та попередження випадків повторного загорання.
         За результатом розгляду питань членами комісії було прийнято відповідні рішення:

$      ·        рекомендувати  Монастирищенській міській раді вжити заходів щодо попередження виникнення загорань  на полігоні ТПВ та  забезпечити оперативне залучення техніки, яка може бути використана для підвозу води у разі виникнення пожеж, у тому числі у вихідні та святкові дніВстановити зовнішнє протипожежне водопостачання на полігоні (пожежні гідранти, пожежні водоймища, пристосовані ємкості для води)                              

$   ·        КП  МВУЖКГ Монастирищенської міської ради забезпечити оперативне залучення техніки,  яка може бути використана для підвозу води у разі виникнення пожеж, у тому числі у вихідні та святкові дні. Встановити зовнішнє протипожежне водопостачання на полігоні (пожежні водоймища, пристосовані ємкості для води).

                                      

Ви тут: Home Новини району На засіданні комісії з ТЕБ та НС розглянуто питання щодо попередження виникнення загорань та посилення контролю за додержанням правил пожежної безпеки на сміттєзвалищах