В сучасному українському суспільстві сім’я потерпає від багатьох негативних факторів: погіршення матеріального становища родин, впливу таких негативних явищ, як наркоманія, алкоголізм, правопорушення, невміння раціонально використовувати сімейний бюджет та інших.

       Монастирищенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) постійно надає різні види соціальної допомоги соціально незахищеним сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги , сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.Одним з напрямків соціальної допомоги є  надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

      Фахівцями із соціальної роботи Монастирищенського РЦСССДМ було   відвідано сім ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах з метою надання їм гуманітарної допомоги.

      Представниками Центру було передано речі, взуття, іграшки, дитяче ліжечко, телевізор, які надали жителі міста.  

      Монастирищенський РЦСССДМ висловлює подяку жителям міста, які не залишились осторонь до проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та прийняли участь у зборі гуманітарної допомоги. 

      Якщо ви також  маєте бажання прийняти участь у акціях з надання гуманітарної допомоги людям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Монастирище, вул. Жовтнева, 8 та за тел. 2-35-94.

Дитячі усмішки цього варті!

Ви тут: Home Новини району Гуманітарна допомога сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах