Сьогодні, 26 червня, в Умані відбувся круглий стіл “Актуальні агро-податкові та земельні питання” за участі заступниці міністра фінансів Світлани Воробей, заступника міністра економіки Тараса Висоцького, голови Всеукраїнської аграрної ради Андрія Дикуна, заступниці голови ВАР з питаннь податкової політики Ольги Богданової.

Монастирищенський район на засіданні представляв голова райдержадміністрації Ігор Миклащук.

Захід складався із двох тематичних панелей – податкової та земельної. Під час першої панелі обговорили ряд законопроєктів: про введення податку на 1 га, агрострахування, одноразове декларування. Також піднімалося питання нарахування умовних ПДВ-зобов’язань в разі загибелі посівів, перспективи зниження ставки ПДВ; держпідтримки та дотації агровиробників.

Під час земельної панелі експерти говорили про формування земельних масивів та консолідацію земель в умовах запровадження ринку землі; поновлення договорів оренди земельних ділянок; переважне право на земельну ділянку; зміну цільового призначення земельних ділянок в умовах запровадження ринку землі тощо.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації Ігор Миклащук взяв участь у круглому столі “Актуальні агро-податкові та земельні питання”