Державний реєстратор
- Перегляди: 141
Відповідно до статті 11 Закону України «Про громадські об’єднання», статут громадського об’єднання має містити відомості про:
$11. найменування громадського об’єднання та за наявності – скорочене найменування;
$12. мету (цілі) та напрями його діяльності;
$13. порядок набуття і припинення членства (участі) у громадському об’єднанні, права та обов’язки його членів;
$14. повноваження керівника, вищого органу управління, інших органів управління громадського об’єднання, порядок їх формування та зміни складу, термін повноважень, а також порядок визначення особи, уповноваженої представляти громадське об’єднання, та її зміни;
$15. періодичність засідань і процедуру прийняття рішень керівними органами громадського об’єднання, у тому числі шляхом використання засобів зв’язку;
$16. порядок звітування керівних органів громадського об’єднання перед його членами;
$17. порядок оскарження рішень, дій, бездіяльність керівних органів громадського об’єднання та розгляду скарг;
$18. джерела надходження і порядок використання коштів та іншого майна громадського об’єднання;
$19. порядок створення, діяльності та припинення діяльності відокремлених підрозділів громадського об’єднання ;
$110. порядок внесення змін до статуту;
$111. порядок прийняття рішення щодо саморозпуску або реорганізації громадського об'єднання, а також щодо використання його коштів та іншого майна, що залишилися після саморозпуску, - для громадського об’єднання, яку має намір здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи.
У статуті громадського об’єднання можуть бути передбачені додаткові положення щодо утворення, діяльності і саморозпуску чи реорганізації громадського об’єднання, що не суперечать закону.
- Перегляди: 122
Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області інформує про те, що наказом Міністерства юстиції України від 04 листопада 2019 року за № 3388/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 листопада 2019 року за № 1145/34116 внесено зміни до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 29 грудня 2015 року № 2790/5 та викладено їх у новій редакції.
- Перегляди: 132
Однією з підстав відмови в державній реєстрації прав на нерухоме майно є наявність зареєстрованих обтяжень речових прав на нерухоме майно.
- Перегляди: 119
На сьогоднішній день актуальним питанням серед землевласників та землекористувачів залишається питання пов’язане з припиненням договору оренди землі. Порядок і підстави припинення договору оренди землі визначаються спеціальними нормами законодавства.
- Перегляди: 203
Третейський суд – недержавний незалежний орган, що утворюється за угодою або відповідним рішенням заінтересованих фізичних та/або юридичних осіб для вирішення спорів, що виникають із цивільних та господарських правовідносин.
Більше статей...
- Припинення громадських об’єднань
- До уваги суб’єктів держреєстрації та нотаріусів
- Особи, які звільняються від адміністративного збору за державну реєстрацію прав на нерухоме майно
- Вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань