Управління соціального захисту населення Монастирищенської райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України 27.12.2017 № 1057 „Про порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції” передбачено проведення послуг з психологічної реабілітації.

      Послуги із психологічної реабілітації надаються отримувачу послуг -  учаснику антитерористичної операції, окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг:

1) психологічна діагностика;

2) психологічна просвіта та інформування;

3) психологічне консультування;

4) психологічна підтримка і супроводження;

5) психотерапія;

6) групова робота.

            Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із:

-          заявою, складеною в довільній формі;

-          копія паспортних даних та ідентифікаційного коду;

-          копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

-          копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

           Учасник антитерористичної операції самостійно обирає рекомендований заклад, в якому здійснюватиметься психологічна реабілітація. Термін проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах 18 днів.

           Після отримання від закладу гарантійного листа щодо прийняття на проходження психологічної реабілітації укладається тристоронній договір: Заклад – Управління соціального захисту населення – Учасник антитерористичної операції.

           Для учасників антитерористичної операції передбачено відшкодування витрат на оплату проїзду до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад відповідно до «Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 528.

           За додатковою інформацією про проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності пропонуємо звертатися до управління соціального захисту населення Монастирищенської райдержадміністрації за адресою: 19100, м. Монастирище, вул. М. Грушевського, 4,

каб. № 5, тел. 2-24-97; e-mail:  7117_@UKR.NET

Ви тут: Home Соціальний захист Психологічна реабілітація учасників АТО