З метою зростання професіоналізму, відкритості, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, з 2008 року започатковано проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

            Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

 «Кращий керівник»(беруть участь державні службовці категорії «Б», які мають загальний стаж державної служби не менше як три роки, з них на керівних посадах не менше як  один рік);

«Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії «В», які мають загальний стаж державної служби не менше як два роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету такі документи:заяву про участь у Конкурсі;копію особової картки державного службовця встановленого зразка;подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;інші матеріали.

За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету з проведення І туру.

          За методично-консультативною допомогою з питань участі в Конкурсі  звертатися за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна,121, райдержадміністрація, відділ організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, тел. 2-13-82.

Ви тут: Home Вакансії державної служби ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році